Отзывы о компании FAINYI
- Михайло К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ціна топ, пластик краще за китайський який коштує 500 грн за 0,850 кг. Тому обирайте краще Українське, не бачу сенсу переплачувати
- Комментарий продавца
Вітаю, Михайле! Щиро вдячні за Ваш відгук! Файно, що Вам подобається наш пластик! Цінуємо і обираємо наше - Українське!
- Комментарий продавца
- Укр Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вітаю! Щиро вдячні Вам за замовлення та позитивну оцінку! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Євгеній П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вітаю! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Олександр С.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Роман Д.
- Комментарий продавца
Добрий день, Романе! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Олег Л.
- Комментарий продавца
Вітаю, Олеже! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Михайло К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
За свої гроші це топ пластик, якщо його підкалібрувати під принтер то взагалі топ. Ще більше мені сподобалося, що виготовляє Україна, а не Китай та безкоштовна доставка для своїх діє. Тому купуйте Українське і будете підтримувати Україну, а не Китай)
- Комментарий продавца
💙💛 Дякуємо, Михайле, за замовлення і те, що підтримуєте Українських виробників! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Юрій Ц.
- Комментарий продавца
Вітаю, Юрію! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Артур С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пластик прийшов з частинками бруду. Чорний PETg забив мені сопло два рази
- Дмитрий Р.
- Комментарий продавца
Вітаю, Дмитре! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
