Отзывы о компании FAINYI
- Роман Б.
Дійсно файний PLA). Першим ділом тепер треба буде надрукувати з нього тримач для котушки 3кг для мого Ender 3, бо базовий тримач закороткий). Дякую, буду замовляти тут і надалі)
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Романе, за Ваш відгук! Звертайтеся ще, будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Наразі вибір ПЛА у нас великий
- Комментарий продавца
- Олександр В.
- Комментарий продавца
Вітаю, Олександре! Дякуємо за Ваше замовлення та позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Олександр Б.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Олександре, за Ваше замовлення та оцінку!
- Комментарий продавца
- Ростислав К.
- Комментарий продавца
Вітаю, Ростиславе! Дякуємо за відгук! В нашому інтернет-магазині зараз багатий вибір ПЛА, будемо раді бачити Вас у нас знову!
- Комментарий продавца
- Віктор С.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Вікторе, за Ваш відгук! Зараз КоПЕТа небагато, але є коричневий. Для файних виробів теж часто підходить)
- Комментарий продавца
- Дмитро А.
купив PLA філамент кольору Хакі. На котушці рекомендована температура 210-230 градусів. Розрукуввав температурну башту з 190 до 235 градусів і розбіжностей в якості друку не виявив. Слої лягають рівно, без напливів та соплів, при тесті на злам довелось додавати зусиль, не витримала конструкція башти. Хороша якість за свою ціну.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Дмитре, за Ваш відгук! Раді, що Вам сподобався наш пластик! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Ігор Д.
- Комментарий продавца
Вдячні Вам, Ігорю, за замовлення та позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Дмитро Б.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Дмитро, за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Антон П.
- Комментарий продавца
Вітаю, Антоне! Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Євген Ю.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Євгене, за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
