Отзывы о компании FAINYI
- Ігор З.
- Комментарий продавца
Вітаю, Ігорю! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Євген Н.
хороший пластик
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Євгене, за Ваш відгук! Раді, що Вам довподоби наш пластик!
- Комментарий продавца
- Василь А.
Є нюанси із petg різні кольори при одній і тій самій температурі ведуть себе не однаково. Із pla ніби таких проблем не було.
- Комментарий продавца
Вдячні, Василю, за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Юля К.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Юліє, за Ваше замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Артем Ш.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Артеме, за замовлення і позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Покупатель
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Сергію, за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Олег М.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Олеже, за Ваше замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
- Юрій О.
Як завжди — все файно :)
- Комментарий продавца
Файно, Юрію, що Вам все подобається! Вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Дмитро К.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Дмитре, за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Комментарий продавца
- Валентин Т.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Валентине, за Ваше замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
