Отзывы о компании FAINYI
- Мария Г.
гарний пластик. беру вже не перший раз. завжди все швидко відпраяють і якіст добра. єдине, іноді буває пил на філаменті, але не смертельно)
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Маріє, за Ваші замовлення і відгук! Передам на виробництво Ваше зауваження.
- Комментарий продавца
- Тарас О.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Тарасе, за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Олег А.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Олеже, за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Андрій П.
Дякую! Все супер
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Андрію, за Ваше замовлення і позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Антон Б.
Як завжди чудово. Відправили у той же день, якість пластику хороша. Дякую!
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Антоне, за Ваш відгук! Приємно, що Вам подобається наш пластик! Звертайтеся ще!
- Комментарий продавца
- Олексій Ш.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Олексію, що знову обираєте нас!
- Комментарий продавца
- Кир'ян Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Тетяно, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Комментарий продавца
- Олександр З.
Я постійний замовник.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Олександре, за те, що знову обираєте нас! Дякуємо за замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
- Олександр Р.
Все дуже добре! Дякую!
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Олександре, за Ваше замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
- Олег А.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Олеже, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Комментарий продавца
