Отзывы о компании FAINYI
- Александр Л.
Первый принтер и первая катушка пластика, поделала нервы ))
Думал плохо спекается на 235-240, а теперь понимаю, что наоборот пережарил и хрупкое как стекло. Увидел тут в отзывах про 215/75 без обдува на кобре и тоже попробовал на своем кобра 2 нео и оказалось вроде норм, и спекается и не хрупкий, и даже стал меньше блестеть. - Іван К.
- Комментарий продавца
Вітаю, Іване! Щиро дякуємо за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Гончаренко А.
Ще б додав, що якість пластику добра. І упаковка дуже гарна і надійна. Дякую
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо, Андрію, за Ваш відгук! Приємно, що Вам все сподобалось! З прийдешнім святом!
- Комментарий продавца
- Андрій Д.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Андрію, за замовлення і високу оцінку!
- Комментарий продавца
- Олексій Я.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Олексію, за файну оцінку! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Комментарий продавца
- Володимир К.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Володимире, за Ваше замовлення і позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Віталій К.
Все чудово. Пластик хорошої якості, в вакуумі, запаяний та сухий . Обслуговування на високому рівні. Рекомендую.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Віталію, за Ваш відгук! Ми раді, що Вам сподобався наш пластик і обслуговування!
- Комментарий продавца
- Юрій В.
- Комментарий продавца
Вітаю, Юрію! Щиро вдячні за оцінку! Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині!
- Комментарий продавца
- Сергій Н.
- Комментарий продавца
Вітаю, Сергію! Дякуємо за позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Ігор Ш.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Ігоре, за замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
