Отзывы о компании FAINYI
- Людмила У.
Обслуговування супер, пластик теж файний)
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Людмило, за Ваше замовлення і відгук! Файно, що Вам сподобались наша робота і пластик)
- Комментарий продавца
- Антон Б.
Як завжди все швидко та чудово, дякую!
- Комментарий продавца
Вітаю, Антоне! Дякуємо Вам за замовлення і позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Андрей П.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Андрію, за Ваше замовлення і позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Сергій С.
- Комментарий продавца
Вдячні, Сергію, за Ваше замовлення і позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Богдан Д.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Богдане, за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Ігор З.
Друкувати ще не спробував. Надіюсь що все буде добре.
- Комментарий продавца
Дякуємо, Ігоре, за замовлення і відгук! Сподіваємся, Вам сподобається наш пластик.
- Комментарий продавца
- Сергій Ф.
- Комментарий продавца
Вітаю, Сергію! Щиро вдячні за Ваші замовлення!
- Комментарий продавца
- Станіслав І.
- Комментарий продавца
Дякуємо. Станіславе, за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Олександр Г.
Гарний магазин. Приємний менеджер. Швидка відправка. Хороший пластик. Дякую
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Олександре, за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш товар і обслуговування!
- Комментарий продавца
- Александр Т.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваше замовлення і оцінку! Завжди раді постійним клієнтам!
- Комментарий продавца
