Отзывы о компании FAINYI
- Тарас Т.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні, Тарасе, за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Марк Л.
PLA пластик друкується в широкому діапазоні температур, температурна вежа виглядає адекватно (рекомендована 210-230)
Один з найдешевших пластиків на ринку.
Намотка не дуже хороша.
Пластик гнеться значно гірше ніж PLA від Creality. - Андрій Б.
- Комментарий продавца
Вдячні, Андрію, за замовлення і позитивну оцінку!
- Комментарий продавца
- Андрій К.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Андрію, за замовлення! Звертайтеся ще, завжди раді!
- Комментарий продавца
- Сергей К.
Швидко отримав товар.
- Комментарий продавца
Вдячні, Сергію, за високу оцінку! Відправляємо замовлення день у день, крім вихідних. Звертайтеся, завжди раді!
- Комментарий продавца
- Віталій М.
брав 14 котушок різного кольору, розраховував, що опт буде за кількістю котушок. Але виявилось, що можна тільки одного кольору. Томудовелося змінити замовлення на 10 котушок одного кольору. Таким чином не вдалося спробувати різні кольори. Мені це не принципово, але осад лишився :)
- Іван Р.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, Іване, за файну оцінку! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Комментарий продавца
- Тарас Т.
- Комментарий продавца
Вдячні Вам, Тарасе, за замовлення і високу оцінку!
- Комментарий продавца
- Андрій Г.
Добрий філамент, друкується без проблем.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваше замовлення і оцінку!
- Комментарий продавца
- Андрей Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, Андрію, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Комментарий продавца
