Отзывы о компании FAINYI
- Олексій Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Друкував лише PLA, і то лише калібрувальний куб.
Друк поки що проводив без будь-яких калібрувань, лише виставив температуру екструдера по нижній рекомендованій межі 210 С.
Загалом першим друком задоволений.
Планую дозамовити ще пластику)
Також хочу подякувати менеджеру Ірині за консультацію та швидку відправку пластику!- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваше замовлення і розгорнутий відкук! Завджи раді бачити Вас на нашому сайті!
- Комментарий продавца
- Євген О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за оцінку! Завджи раді бачити Вас у нас на сайті!
- Комментарий продавца
- Роман С.
тільки починаю друкувати, мало досвіду, але начебто все ок. Дякую
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам! Удачі в Вашому починанні, хай все вдасться !
- Комментарий продавца
- Андрій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за високу оцінку. Будемо раді Вашим новим замовленням!
- Комментарий продавца
- Ігор В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за Вашу оцінку!
- Комментарий продавца
- Євген С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, завжди Вам раді на нашому сайті!
- Комментарий продавца
- Влодимир П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за високу оцінку!
- Комментарий продавца
- Олег Р.
Гарний пластик!
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Звертайтеся ще, завжди раді бачити Вас на нашому сайті.
- Комментарий продавца
- Євгеній Ц.
брав PLA. нормальний звичайний пластик, намотаний добре, дркукує добре.
зауважив, що температура вказана 210-230. до цього друкував 3дпластом при 195-200, то тут підняв до 210.- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Олексій З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Вашу оцінку!
- Комментарий продавца
