Відгуки про компанію FAINYI
- Костянтин Д.
дуже приємне обслуговування, гарна якість пластика, оперативно відправили, врахували індивідуальні побажання. рекомендую.
- Коментар продавця
Вітаю, Костянтине! Файно дякуємо за Ваш відгук! Дуже приємно, що Вам подобається наш пластик та обслуговування! Завжди раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Мар'ян К.
Замовляю філамент удруге. Все супер круто! Якість на висоті. Відправка у той же ж день!
Рекомендую!- Коментар продавця
Щиро вдячні, Марʼяне, за Ваш відгук! Завжди раді бачити Вас на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Михайло Л.
Про цей рівень обслуговування буду розповідати ще своїм онукам!
- Коментар продавця
😀 Вітаю, Михайле) Дуже приємно, що Ви обрали наш пластик і задоволені обслуговуванням! Завжди Вам раді!💙💛
- Коментар продавця
- Тарас Т.
- Коментар продавця
Добрий день , Тарасе! Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Дмитрий Р.
- Коментар продавця
Добрий день, Дмитре! Дякуємо Вам за замовлення та позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Костянтин Т.
- Коментар продавця
Вітаю, Костянтине! Щиро вдячні Вам за замовлення та відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Іван П.
Все як завжди чудово
- Коментар продавця
Вітаю, Іване! І ми як завжди вдячні Вам за замовлення та відгук! Приємно, що обираєте нас і наш пластик!
- Коментар продавця
- Мар'ян К.
Чудовий продавець! Якість спілкування! Товар у наявності. Все зручно і швидко. Дякую. Рекомендую !
- Коментар продавця
Вітаю, Мар'яне! Щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Приємно, що Вам сподобався наш товар та обслуговування! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Микола Л.
все бездоганно, дякую
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Миколо, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Євгеній О.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Євгенію, за Ваші замовлення та відгук! Завжди раді бачити Вас на нашому сайті!
- Коментар продавця
