Відгуки про компанію FAINYI
- Гліб Д.
- Коментар продавця
Вітаю, Глебе! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Сергій О.
Купую не вперше. Якість пластика чудова. Оперативно відповідають та відправляють
- Коментар продавця
Вітаю, Сергію! Дякуємо за замовлення та відгук! Завжди раді бачити Вас у нас на сайті!
- Коментар продавця
- Евгений Ш.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Євгене, за Ваші замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Роман М.
Все на вищому рівні!!!
- Коментар продавця
Добрий день, Романе! Дякуємо за Ваші замовлення та відгуки)
- Коментар продавця
- Костянтин К.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Костянтине, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Игорь С.
Материал хорошего качества, сухой из упаковки, нету дефектов печати, рекомендую производителя,
- Коментар продавця
Вітаю, Ігорю! Дякуємо за Ваш відгук! Файно, що Вам сподобався наш пластик! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Андрій Л.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Андрію, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Роман М.
Мені мало 5 зірочок щоб оцінити рівень обслуговування!
- Коментар продавця
Добрий день, Романе)) Наші клієнти найкращі, обслуговування має бути теж на високому рівні). Дякуємо Вам за оцінку! Завжди раді бачити і чути Вас)
- Роман
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
- Роман
Якось так!
- Коментар продавця
- Євгеній О.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Євгенію, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Євгеній О.
