Відгуки про компанію FAINYI
- Денис Я.
- Коментар продавця
Вітаю, Денисе! Щиро вдячні Вам за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Віталій Л.
- Коментар продавця
Вітаю, Віталію! Щиро вдячні за Ваше замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Денис Я.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Денисе, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Павел К.
- Коментар продавця
Вітаю, Павло! Щиро вдячні за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Гліб Д.
- Коментар продавця
Вітаю, Глебе! Щиро вдячні за замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Сергій В.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Сергію, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Володимир А.
Нема такого слова щоб висловити вдячність, просто неймовірно 🤩🥰
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Володимире, за приємні слова! Це чудово, що Ви задоволені нашою продукцією та обслуговуванням!
- Коментар продавця
- Гліб Д.
- Роман М.
І що ви думаєте? Ваш коханий менеджер Ірина зараз плюскається у морі, але з мобільним телефоном який підв'язаний до роботи.
Я думаю що пані Ірині
потрібно підв'язати монобанку або іншу від ПриватБанку на каву якусь холодну на морі...- Коментар продавця
Вітаю, Романе) Робота - то святе, важливе і, з файними клієнтами, приємне! Море з кавою почекають))
- Коментар продавця
- Віталій Л.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Віталію, за Ваше замовлення та відгук! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Коментар продавця
