Відгуки про компанію FAINYI
- Євгеній О.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Євгене, за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся ще, будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Андрей Б.
Пластик сподобався
- Коментар продавця
Дякуємо, Андрію, за Ваш відгук! Раді, що Вам сподобався наш пластик!
- Коментар продавця
- Володимир Т.
Він такий гарний, шо не хочеться і відкривати
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Володимире, за Ваше замовлення і позитивний відгук) Хай і результат друку з нашого пластика буде чудовим!
- Коментар продавця
- Александр Т.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, що знову обираєте нас! Завжди раді бачити Вас в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Ігор Д.
- Коментар продавця
Дякуємо, Ігорю, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Артем Б.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Артеме, за Ваше замовлення та відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Яременко С.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Володимир Л.
- Коментар продавця
Вдячні Вам, Володимире, за замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Старостенко С.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваше замовлення та позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Данило Т.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Даниле, за Ваше замовлення та позитивну оцінку!
- Коментар продавця
