Відгуки про компанію FAINYI
- Ігор З.
- Коментар продавця
Вітаю, Ігорю! Щиро вдячні за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Євген Н.
хороший пластик
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Євгене, за Ваш відгук! Раді, що Вам довподоби наш пластик!
- Коментар продавця
- Василь А.
Є нюанси із petg різні кольори при одній і тій самій температурі ведуть себе не однаково. Із pla ніби таких проблем не було.
- Коментар продавця
Вдячні, Василю, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Юля К.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо, Юліє, за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Артем Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо, Артеме, за замовлення і позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Покупець
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Сергію, за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Олег М.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо, Олеже, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Юрій О.
Як завжди — все файно :)
- Коментар продавця
Файно, Юрію, що Вам все подобається! Вдячні за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- Дмитро К.
- Коментар продавця
Дякуємо, Дмитре, за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Валентин Т.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Валентине, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
