Відгуки про компанію FAINYI
- Олександр Г.
Замовив. Оплатив. Швидко відправили. Дякую!!! Ви Найкращі!!!
Слава Україні- Коментар продавця
Героям слава! Вдячні за замовлення та відгук! Наші клієнти найкращі, допомагають наблизити перемогу! Дякуємо!
- Коментар продавця
- Любомир П.
Пластик високої якості, діаметр стабілиний, з цим пластиком друкувати легко і приємно і вироби получаються файні!
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Любомире, за Ваше замовлення і файний відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Андрей С.
- Коментар продавця
Дякуємо, Андрію, за замовлення і позитиний відгук!
- Коментар продавця
- Євген Г.
Вони кращі. Слава Україні
- Коментар продавця
Героям слава! Дякуємо за відгук і оцінку!
- Коментар продавця
- денис м.
- Коментар продавця
Дякуємо! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Коментар продавця
- денис м.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Денисе, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Александр Г.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Олександр П.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- денис м.
- Коментар продавця
Дякуємо, Денисе, за Ваше замовлення і позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Богдан А.
- Коментар продавця
Дякуємо, Богдане, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
