Відгуки про компанію FAINYI
- Мария Г.
гарний пластик. беру вже не перший раз. завжди все швидко відпраяють і якіст добра. єдине, іноді буває пил на філаменті, але не смертельно)
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Маріє, за Ваші замовлення і відгук! Передам на виробництво Ваше зауваження.
- Коментар продавця
- Тарас О.
- Коментар продавця
Дякуємо, Тарасе, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Олег А.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олеже, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Андрій П.
Дякую! Все супер
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Андрію, за Ваше замовлення і позитивний відгук!
- Коментар продавця
- Антон Б.
Як завжди чудово. Відправили у той же день, якість пластику хороша. Дякую!
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Антоне, за Ваш відгук! Приємно, що Вам подобається наш пластик! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Олексій Ш.
- Коментар продавця
Дякуємо, Олексію, що знову обираєте нас!
- Коментар продавця
- Кир'ян Т.
- Коментар продавця
Дякуємо, Тетяно, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Олександр З.
Я постійний замовник.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, за те, що знову обираєте нас! Дякуємо за замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Олександр Р.
Все дуже добре! Дякую!
- Коментар продавця
Щиро дякуємо, Олександре, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Олег А.
- Коментар продавця
Дякуємо, Олеже, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
