Відгуки про компанію FAINYI
- Александр Т.
- Коментар продавця
Дякуємо, Олександре, за те, що знову обираєте наш пластик). Завжди ради Вас у нас!
- Коментар продавця
- Сергій С.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Сергію, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Максим С.
- Коментар продавця
Дякуємо, Максиме, що обрали наш пластик! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Володимир К.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Володимире, за Ваше замовлення і файну оцінку! До речі, сьогодні привезли ще яскравий трав'яний і бірюзовий. Наступного разу можете їх теж спробувати)
- Коментар продавця
- Іван М.
- Коментар продавця
Вітаю, Іване! Дякуємо за замовлення і позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Олексій М.
Дійсно файний пластик. Вислали в день замовлення. В зіп пакеті і фірмовій коробці.
Намотка не нитка в нитку, но ніде нн зачіпає.- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олексію, за Ваш відгук! Раді, що Вам сподобався наш пластик! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Коваль Д.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Дмитро, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Віталій Н.
- Коментар продавця
Вітаю, Віталію! Дякуємо Вам за замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Юрі Ш.
Брав PLA та PETG, обидва 10\10, але намотка :(
- Дмитрий Б.
Дуже приємний продавець. На всі питання відповіли, а потім швидко відправили. Рекомендую.
P.s. Зараз запустив деталь на друк, попередньо виглядає супер.- Коментар продавця
Щиро вдячні, Дмитро, за Ваш відгук! Приємно, що Вам сподобалось наше обслуговування і пластик! Хай всі плани на друк реалізуються якнайкраще!
- Коментар продавця
