Відгуки про компанію FAINYI
- Андрій Т.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо, Андрію, за Ваш відгук! Будемо раді бачити Вас у нашому інтернет-магазині знову!
- Коментар продавця
- Сергей Т.
- Коментар продавця
Вітаю, Сергію! Вдячні Вам за замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Ігор М.
- Юрій О.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Юрію, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Ігор Б.
- Коментар продавця
Вітаю, Ігоре! Дякуємо за Вашу оцінку! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Евгенія Ч.
- Коментар продавця
Доброго дня, Евгеніє! Щиро вдячні Вам за замовлення і файну оцінку!
- Коментар продавця
- Роман Л.
Купляв petg та pla. Перший вже встиг випробувати. Якістю задоволений. Раджу.
- Коментар продавця
Вітаю, Романе! Щиро вдячні Вам за відгук! Приємно, що Вам сподобався наш пластик! Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині!
- Коментар продавця
- Сергій Л.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Сергію, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Антон Б.
Не подивився і замовив пла, хотів петг. Почекаю наявності :)
Вибачте!- Коментар продавця
Вітаю, Антоне! Все добре) Скоро буде й КоПЕТ потрібного Вам кольору. На сайті буде інформація про наявність. Гарного дня!
- Коментар продавця
- Руслан Д.
пластик реально файний!
- Коментар продавця
Щиро дякуємо, Руслане, за Ваш відгук! Файно, що Вам сподобався наш пластик!
- Коментар продавця
