Відгуки про компанію FAINYI
- Сергій Н.
- Коментар продавця
Дякуємо, Сергію, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Александр Т.
Аа+
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, за Ваш відгук! Завжди раді бачити Вас в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Ярослав Х.
Все супер. Пластик швидко доставили. Друкується гарно. За дизайн упаковки окремий респект. Дякую!
- Коментар продавця
Вітаю, Ярославе! Щиро вдячні Вам за відгук! Раді, що Вам сподобався наш пластик! Ми дійсно довго та ретельно обирали дизайн, і це дуже приємно, що Ви його оцінили.
- Коментар продавця
- Євген К.
- Коментар продавця
Щиро вдячні. Євгене, за Ваше замовлення і позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Сергій П.
- Коментар продавця
Дякуємо, Сергію, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Юрій Н.
- Коментар продавця
Дякуємо, Юрію, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Олександр В.
- Коментар продавця
Дякуємо, Олександре, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Евгений Н.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваше замовлення! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Богдан Б.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваше замовлення та відгук!
- Коментар продавця
- Александр Т.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
