Відгуки про компанію FAINYI
- Олександр Б.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Олександре, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Сергій Р.
Замовляв 3 котушки PETG (сірий, чорний і перламутр). Котушку сірого віддрукував без жодних нарікань, після відкрив перламутр і при прогоні виявилось шо він страшенно вологий, відкрив коорбку чорного а він не загерметизований, при прогоні проблем не виявив, але на вже надрукованій деталі трапляються рідкі бульбашки - отже теж на сушку. Загалом пластик наче і непоганий, але вологий, а це купа часу додатково на сушку і перевірку.
- Коментар продавця
Вітаю, Сергію! Дякуємо за Ваш відгук. Будемо з'ясовувати причину і виправляти цей недолік.
- Коментар продавця
- Ігор Л.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваші замовлення і позитивні оцінки!
- Коментар продавця
- Ігор Л.
- Коментар продавця
Дякуємо , Ігоре, за Ваше замовлення і відгук!
- Коментар продавця
- Ігор Л.
- Валентин Р.
Колір трохи змінюється в залежності від кута освітлення та швидкості друку, присутня легка прозорість. Сушити не прийшлося.
- Коментар продавця
Дякуємо, Валентине! Ваші коментарі дійсно важливі! Будемо раді співпрацювати і надалі!
- Коментар продавця
- Валентин Р.
Гарний пластик, сушити не прийшлося, для забезпечення швидкості в 200 мм/с виставляв температуру на соплі в 255 градусів
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Валентине, за Ваш розгорнутий коментар та позитивну оцінку! Сподіваюсь, ситуація з сировиною найближчим часом покращиться, і наявність пластику та кольорова гама будуть цікавішими.
- Коментар продавця
- Ярослав П.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо, Ярославе, за високу оцінку! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Прокоп Х.
- Коментар продавця
Дякуємо, Прокопе, Ваше замовлення і високу оцінку! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині знову!
- Коментар продавця
- Артем К.
- Коментар продавця
Вдячні, Артеме, за Ваше замовлення і позитивну оцінку!
- Коментар продавця
