Відгуки про компанію FAINYI
- Тарас Т.
- Коментар продавця
Щиро вдячні, Тарасе, за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Марк Л.
PLA пластик друкується в широкому діапазоні температур, температурна вежа виглядає адекватно (рекомендована 210-230)
Один з найдешевших пластиків на ринку.
Намотка не дуже хороша.
Пластик гнеться значно гірше ніж PLA від Creality. - Андрій Б.
- Коментар продавця
Вдячні, Андрію, за замовлення і позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Андрій К.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, Андрію, за замовлення! Звертайтеся ще, завжди раді!
- Коментар продавця
- Сергей К.
Швидко отримав товар.
- Коментар продавця
Вдячні, Сергію, за високу оцінку! Відправляємо замовлення день у день, крім вихідних. Звертайтеся, завжди раді!
- Коментар продавця
- Віталій М.
брав 14 котушок різного кольору, розраховував, що опт буде за кількістю котушок. Але виявилось, що можна тільки одного кольору. Томудовелося змінити замовлення на 10 котушок одного кольору. Таким чином не вдалося спробувати різні кольори. Мені це не принципово, але осад лишився :)
- Іван Р.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам, Іване, за файну оцінку! Будемо раді бачити Вас знову на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Тарас Т.
- Коментар продавця
Вдячні Вам, Тарасе, за замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
- Андрій Г.
Добрий філамент, друкується без проблем.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Андрей Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, Андрію, за Ваше замовлення і високу оцінку!
- Коментар продавця
