Відгуки про компанію FAINYI
- Олексій Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Друкував лише PLA, і то лише калібрувальний куб.
Друк поки що проводив без будь-яких калібрувань, лише виставив температуру екструдера по нижній рекомендованій межі 210 С.
Загалом першим друком задоволений.
Планую дозамовити ще пластику)
Також хочу подякувати менеджеру Ірині за консультацію та швидку відправку пластику!- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваше замовлення і розгорнутий відкук! Завджи раді бачити Вас на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Євген О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за оцінку! Завджи раді бачити Вас у нас на сайті!
- Коментар продавця
- Роман С.
тільки починаю друкувати, мало досвіду, але начебто все ок. Дякую
- Коментар продавця
Дякуємо Вам! Удачі в Вашому починанні, хай все вдасться !
- Коментар продавця
- Андрій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за високу оцінку. Будемо раді Вашим новим замовленням!
- Коментар продавця
- Ігор В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Євген С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо, завжди Вам раді на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Влодимир П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за високу оцінку!
- Коментар продавця
- Олег Р.
Гарний пластик!
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Звертайтеся ще, завжди раді бачити Вас на нашому сайті.
- Коментар продавця
- Євгеній Ц.
брав PLA. нормальний звичайний пластик, намотаний добре, дркукує добре.
зауважив, що температура вказана 210-230. до цього друкував 3дпластом при 195-200, то тут підняв до 210.- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук!
- Коментар продавця
- Олексій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
