Відгуки про компанію FAINYI
- Покупець
PETG дійсно файний, на 240 градусах чудово друкуєтся, товщина прутка 1.75-1.78. Пластик прийшов в вакумній упаковкці з зіпом та силікагелем, вологість не перевіряв, але "соплей" і "волосся" нема. Намотка чудова, третину катушки вже віддрукував, жодних затиків.
Про PLA ще нічого не можу сказати, бо не пробував.- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Раді, що Вас все задовольнило!
- Коментар продавця
- Олексій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за позитивну оцінку! Завжди раді бачити Вас на нашому сайті.
- Коментар продавця
- Павло З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваше замовлення і оцінку!
- Коментар продавця
- Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за високу оцінку!
- Коментар продавця
- Шевченко О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Вашу оцінку! Будемо раді бачити Вас на нашому сайті знову.
- Коментар продавця
- Юрій М.
НАДшвидка відправка і товар у наявності. Робота з клієнтом на висоті! Кольори "правильні", пластик має приємний блиск , хоча режими друку трошки незвичні - треба "погратися" і налаштувати краще. Загалом - чудовий товар за свої гроші та суперський сервіс!
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук! Звертайтесь знову, будемо раді бачити Вас на нашому сайті!
- Коментар продавця
- Сергій Ф.
- Коментар продавця
Дякуємо, що знов обираєте нас! Сподіваємось і надалі на взаємовигідну співпрацю!
- Коментар продавця
- Владимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякую за позитивну оцінку!
- Коментар продавця
- Павло Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Вашу оцінку!
- Коментар продавця
- Сергій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Діаметр PLA прутка стабільно 1,73-1,74 мм, спікається гарно.
- Коментар продавця
Щиро вдячні за Ваш відгук. Приємно, що наш товар і обслуговування задовольнили Вас.
- Коментар продавця
